Publicat 27 Aug 2007 | Reactualizat 26 Sep 2007 | Expiră 27 Sep 2007

INGINER PROIECTANT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent de studii superioare cu specialitate instalatii, hidraulica, mecanica ;
- Cunostinte solide / viteza de lucru in ACAD ;
- Cunostinte solide de microsoft (Word, Excel);
- Cunostinte solide de hidraulica ;
- Capacitate de lucru in echipa

Descrierea jobului

- Intocmire PID ;
- Intocmire planuri generale ;
- Intocmire documentatie ghid pentru constructor ;
- Intocmire planuri echipamente ;
- Realizare Isometrice/ consumuri de materiale ;
- Realizare planuri ghid de structuri.
- Specificatii de echipamente

OTV Romania Apa SRL este incepind din anul 1998 filiala in Romania a grupului francez Veolia Water Solutions and Technologies (WVS).
Veolia Water Solutions and Technologies (VWS) este lider mondial in conceptia si realizarea lucrarilor de tratare a apei fie ele municipale sau industriale.
Activitatea principala a OTV Romania Apa consta in conceptia si executia instalatiilor ca antreprenor general pentru :
• tratarea apei pentru potabilizare sau obtinerea apei pure pentru procesele industriale
• epurarea apelor uzate municipale sau industriale

Oferim un pachet salarial atractiv si posibilitatea de a dezvolta o cariera.

Expirat
INGINER PROIECTANT  -  VEOLIA WATER SOLUTIONS & TECHNOLOGIES ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles