Inginer Proiectant

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 1000 - 2000 EUR
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-Studii superioare în cadrul Facultății de Construcții:

-Cunoașterea softului Glaser Isb-CAD, Allplan, Tekla sau a altor programe CAD/BIM;

-Înclinație spre identificarea și rezolvarea problemelor;

-Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu-avansat;

-Certificatul C de utilizator Nemetschek – Allplan sau alte certificări pentru ISBCAD reprezintă un avantaj;

-Cunoașterea limbii germane reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

Despre angajator:

Birou de proiectare în dezvoltare din Cluj-Napoca, cu clienți internaționali care necesită suport în interpretarea și elaborarea materialelor în fază de proiect tehnic și detalii de execuție, pentru structuri din beton armat și prefabricate.

Atribuții:

-Primirea și elaborarea proiectului;

-Întocmirea planurilor 2D și a modelelor 3D folosind Glaser Isb-CAD și Allplan;

-Elaborarea planșelor de execuție și documentația aferentă.

Beneficii:
-Bonusuri de performanță;

-Al 13-lea salar;

-Asigurare medicală privată;

-Team building-uri.

We are a recruitment company based in Cluj-Napoca, Romania, focused to deliver results in technical recruitment field.
Publicat 10 mai 2022 Expiră 9 iun. 2022