Inginer Proiectant

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Cautam Inginer Proiectant structuri de rezistenta cu experienta de minim 2-5 ani in domeniul proiectarii constructiilor industriale si civile.

Principalele elemente care ne definesc:
  • Proiectare in sistem BIM
  • Softuri de calcul si modelare 3D
  • Dezvoltare continua a personalului nostru sub indrumarea unui verificator de proiecte atestat MLPAT intern
  • Echilibru intre viata personala si cea profesionala

In cadrul echipei noastre ne vei ajuta la:
  • Realizarea conceptelor structural de rezistenta
  • Elaborarea solutiilor tehnice de proiectare
  • Intocmirea proiectelor pentru toate fazele de proiectare
  • Coordonarea proiectelor cu celelalte specialitati
  • Acordarea de asistenta tehnica clientilor si participarea la fazele determinante

Ce avem pentru tine?
  • Pachet salarial peste media de piata
  • Prime si bonusuri in functie de performanta
  • Program de lucru flexibil
  • Birou in zona centrala (Piata Victoriei)
  • Crestere si dezvoltare profesionala continua. Posibilitati de promovare in pozitii de team leader / sef departament.
  • Activitati recreative de tip “Team Building” organizate periodic

Compania noastra ofera servicii de proiectare de inalta perfomanta in domeniul ingineriei structurale si consultantei tehnice in domeniul constructiilor. Portofoliu nostru de proiecte este unul divers insa abordam in principal proiecte de anvergura in sectorul industrial cu suprafete cuprinse intre 15.000 si 50.000 de metri patrati si proiecte civile cu regim de inaltime mediu si mare ( P+8 – P+12). Credem in inginerie facuta cu responsabilitate si creativitate, avem mereu solutii la indemana si nu fugim de provocari.
Publicat 6 mai 2022 Reactualizat 19 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022