Inginer Proiectant

Rosinav SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2000 - 3200 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Tanar, dornic de a invata, cu prezenta de spirit si care sa se integreze bine in munca de echipa.

Descrierea jobului

Angajam ingineri proiectanti nave (Tubulatura, HVAC, Confectie, Corp) cu salarii intre 2000 - 3200 RON net. Negocierea salariala se face in functie de experienta si in urma evaluarii din timpul interviului.

Cunostinte ale programelor Bentley (Microstation, Nuovoscafo, Plantspace), Aveva, constituie un avantaj insa nu este o conditie.

Birourile Rosinav se afla pe Bulevardul Mamaia 175, intr-o locatie moderna iar conditiile de munca sunt foarte bune.
Candidatului i se ofera training si dupa periaoda de acomodare va incepe s alucreze pe proiecte specifice (nave de croaziera in principal)

Rosinav este o companie specializata in ingineria basic si de detaliu pentru sectoarele Naval si Offshore.

Publicat 27 apr. 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos