INGINER PROIECTANT

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- cunostinte bune operare PC MS-OFFICE,AUTOCAD
- capacitate de lucru in echipa
- capacitatea de a respecta termene limita
- responsabilitate,ordine,corectitudine,seriozitate
- capacitatea de organizare a timpului si sarcinilor
- experienta in domeniu constituie un avantaj
- permis conducere categoria B constituie un avantaj

Descrierea jobului

- lucrul cu proiecte in AUTOCAD
- evidenta diferitelor situatii
- intocmirea documentelor specifice

CFO INTEGRATOR SRL este o companie infiintata in 2007, avand ca obiect principal de activitate construirea infrastructurii subterane pentru pozarea cablurilor de telecomunicatii pe raza municipiului Cluj-Napoca.
Publicat 25 ian. 2022 Expiră 24 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos