Inginer Proiectant

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal ar trebui sa aibe:
- Experienta in software precum Autodesk Inventor minim 3 ani
- Absolvent al Facultatii de Inginerie
- Cunostinte tehnice de specialitate
- Persoana cu gandire analitica, atent la detalii, responsabil
- Abilitati de organizare
- Persoana creativa, motivata, orientata catre performanta

Descrierea jobului

In cadrul acestui post, candidatul va avea urmatoarele responsabilitati:
-Participarea la sedintele de planificare pe fiecare proiect
-Implementarea de idei cat mai precisa pentru un flux de proiectare rapid si usor
-Proiectarea de Hardware in zona IT, cu noi tehnologii incorporate
-Elaborarea desenelor de productie a pieselor, si a desenelor de montaj
-Intocmirea listelor de catitati, piese si dispozitive ce trebuies achizitionate in cadrul proiectului

Beneficii:
-Salariu competitiv in functie de nivelul de pragatire si experienta
-Veti lucra intr-un mediu profesionist tanar si dinamic
-Investim in dezvoltarea profesionala a colectivului
-Program flexibil
-Deschisi la cerintele noului nostru coleg
-Bonusuri in functie de performanta
-Companie cu renume in domeniul IT

Suntem o companie situata in Brasov, cu un colectiv tanar si plin de idei.
Te invitam la un interviu pentru a afla mai multe despre noi.
Publicat 21 sept. 2021 Expiră 21 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos