INGINER PROIECTANT

Frisomat SA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Absolvent Universitatea Tehnica De Constructii/Facultatea De Constructii Specializarea Constructii Civile, Industriale & Agricole;
Cunostinte minime in domeniul proiectarii, gandire analitica, capacitate de sinteza si detaliere;
Capacitate de lucru cu instrumente specifice proiectarii, vedere in spatiu si simt tehnic;
Seriozitate, organizare, eficienta si atentie la detalii;
Disponibilitatea/capacitatea de lucru in echipa;
Utilizator al softuri AutoCAD, MS Word, Excell, Outlook
Experienta pe un post similar – constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Întocmirea următoarelor documente: piese scrise, piese desenate, breviare de calcul și liste cu cantități de lucrări, în următoarele faze de proiectare: Studiu de Fezabilitate/Documentație de avizare a lucrărilor, Proiect Tehnic și Detalii de Execuție, Proiect pentru Autorizarea executării lucrărilor de Construire;
Asigură asistența tehnică pentru proiectare, monitorizare și participare la toate fazele determinante ale proiectului;
Experiența profesionala a candidatului constituie un avantaj, se accepta însă si ingineri cu experiență profesionala minima sau proaspeți absolvenți dedicați domeniului proiectare structurala.
Beneficii: Salariu motivant, adecvat postului si responsabilităților aferente;
Pregătire/specializare interna si externa continua asigurata de către angajator;

Compania FRISOMAT proiectează, dezvoltă, produce şi construieşte hale metalice industriale, inovative din oţel galvanizat, profilat la rece, de peste 20 de ani in Romania.

În calitate de fabricant internaţional, Frisomat controlează întregul proces, etapă cu etapă. De la proiectare şi dezvoltare, la producţie, transport şi montaj cu echipe proprii.

Pentru că FRISOMAT este mai mult decât constructor. Este responsabilitate asumată în realizarea proiectului de la un capăt la altul: proiectare, producţie, montaj. Concepţia, realizarea şi finalizarea fiecărei hale se fac în funcţie de destinaţia construcţiei.

Sistemul integrat practicat reprezintă garanţia unei lucrări executate exemplar.

Destinatii ale halelor metalice: showroom, service auto, spatii de productie, ferme zootehnice, hale pentru agricultura, depozite, industrie alimentara, hangare pentru aviatie.

www.frisomat.ro

Publicat 15 sept. 2021 Reactualizat 15 oct. 2021 Expiră 15 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos