Publicat 23 Feb 2021 | Reactualizat 23 Mar 2021 | Expiră 26 Mar 2021

Inginer Proiectant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne marim echipa!
Cautam coleg, absolvent studii superioare, profil Constructii, cu inclinare spre modelare si calcul structural.
Daca ai cunostinte bune de AutoCAD, abilitati analitice, atentie distributiva si capacitatate de munca in echipa, esti candidatul perfect pentru compania noastra! Cunoasterea programelor Etabs, Revit sau Tekla reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Proiectarea cladirilor multietajate: modelare structurala, calcule structurale, realizare note calcul, realizare documente tehnice scrise;
Reprezentarea prin desene schematice a solutiei proiectate;
Intocmirea documentatiei complete de proiectare in conformitate cu normele si normativele in vigoare;
Cunoasterea normativelor tehnice ale caror prevederi influenteaza solutia tehnica proiectata;
Corelarea proiectelor elaborate cu celelalte specialitati;
Respectarea termenelor din tema de proiectare interna, intocmita de catre echipa de proiect si de catre titularii posturilor superioare;

Beneficii:
Oportunitatea de a lucra intr-o companie tanara si in continua dezvoltare, alaturi de o echipa entuziasta;
Un mediu de lucru performant, training si oportunitati de dezvoltare;
Contract de munca pe perioada nedeterminata;
Pachet salarial motivant in functie de nivelul de experienta si abilitati;
Asigurare medicala;
Acordarea unui bonus lunar pe platforma Benefit Online.

Te asteptam in echipa Arcadia!

Expirat
Inginer Proiectant  -  Arcadia Aen Architecture & Pm S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles