Publicat 18 Iun 2019 | Expiră 19 Iul 2019

INGINER PROIECTANT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Provocarea se adresează în special persoanelor interesate în dezvoltarea unei cariere de succes într-un mediu plăcut şi profesionist.
Posibilitate de dezvoltare profesionala intr-o companie si conditii moderne de lucru cu tehnologie de cel mai inalt nivel.

candidatuil ideal
are cunostinta de AUTOCAD,
este un advantaje cunostinta SOLIDWORKS,
buna cunostinta calculatore, OFFICE;
este un advantaj cunostinta limba italiana;
Capacitatea de a lucra in equipa;
Gandire analitica spirit de equipa

Descrierea jobului

Candidatul intra in Birou Tehnic, locul de munca este la firma in Iclod, Sat. Fundatura 1A;

Beneficii:
Pachet salarial atractiv+bonusuri;
Tichete de masa;
Transport asigurat;

Descrierea companiei

Irrom Industrie S.r.l., societata din group Irsap.

Irsap o societate italiana care a facut din cercetare istoria sa si din inovatie prezentul sau. Este o marca care garanteaza calitatea in sectorul caloriferelor. O calitate care ia nastere dintr-o experienta vasta in incalzirea locuintelor si dintr-un traseu coerent care a adus societatea la nivele maxime in Italia si in strainatate.

Expirat
INGINER PROIECTANT  -  IRROM INDUSTRIE S.R.L.