Publicat 15 Mar 2019 | Reactualizat 12 Apr 2019 | Expiră 15 Apr 2019

INGINER PROIECTANT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- studii superioare tehnice, licentiat in domeniul electric, de preferinta Facultatea de Inginerie Electrica;
- cunostinţe temeinice de operare calculator PC: Word, Excel, AutoCAD, Solid Works (reprezinta un avantaj);
- vorbitor de limba engleza

Profilul de personalitate cautat:
- persoana implicata si proactiva in cautarea de informatii noi;
- perseverenta in gasirea celor mai bune solutii;
- flexibila si adaptabila la schimbari;
- organizata si capabila sa-si stabileasca prioritati;

Descrierea jobului

-proiectare motoare electrice de joasa tensiune
-elaborare documentatie constructiva
-lanasare in fabricatie produse
-urmarire executie
-elaborare documentatie tehnica suport

Companie specializata in proiectarea, fabricarea si comercializarea de motoare electrice de joasa tensiune si grupuri electrogene.
Pentru mai multe detalii privind compania si produsele noastre puteti vizita: www.umeb.ro.

Prin aplicarea CV-ului dumneavoastra la acest job sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal. Va informam ca aceste date ne sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare.
Toate candidaturile vor fi analizate în deplina confidenţialitate.

Expirat
INGINER PROIECTANT  -  S.C. UMEB ELEKTROMOTOREN S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles