Publicat 18 Feb 2019 | Expiră 21 Mar 2019

INGINER PROIECTANT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare tehnice - profil mecanic;
Cunoştinţe tehnice generale şi de interpretare a desenelor tehnice;
Cunoștințe de utilizare a programului AutoCAD 2D, 3D; SolidWorks
Cunoştinţe de limba engleză - nivel mediu;
Atenție foarte bună la detalii, abilități foarte bune de rezolvare a problemelor;
Persoană serioasă, organizată, comunicativă şi flexibilă, spirit de echipă.

Descrierea jobului

Elaborarea proiectelor tehnice de execuţie, întocmirea şi verificarea desenelor de execuţie;
Proiectarea şi dezvoltarea pieselor şi ansamblelor (2D şi 3D);
Urmărirea respectării tehnologiilor de execuţie;
Încadrarea în termenele impuse respectând standardele de calitate şi cantitate;
Asigurarea procesului tehnologic în conformitate cu Normele SSM/SU

Faist Metalworking face parte din grupul de companii Faist. Este o firma multinationala infiintata in Bors din 2008 cu aproximativ 460 de angajati, in curs de dezvoltare. Activitatea principala este prelucrarea metalelor, astfel creand diverse componente metalice pentru clienti externi. Pentru alte detalii va rugam sa vizitati site-ul nostru pe: www.faistgroup.com.

Expirat
INGINER PROIECTANT  -  FAIST METALWORKING SRL