Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Inginer Proiectant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii superioare tehnice-profil inginerie mecanica/electromecanica;
- Experienta 1-3 ani ca Inginer design in metalurgie/ mecanica;
- Experimentat in citirea si interpretarea desenelor tehnice;
- Cunostinte solide CAD 3D (INVENTOR, AUTOCAD 3D);
- Limba engleza nivel mediu;
- Cunostinte operare PC - pachetul Office (MS EXCEL).

Descrierea jobului

- Evalueaza sistemele, produsele mecanice si elecromecanice proiectand si conducand programe de dezvoltare;
- Elaboreaza modelele 3D si desenele de executie pentru dispozitivele si verificatoarele necesare imbunatatirii proiectelor;
- Aplica principiile mecanicii, termodinamicii, hidralulicii in proiectele realizate;
- Dezvolta procesul de fabricatie prin proiectare si modificarea echipamentului pentru fabricarea, construirea, asamblarea si instalarea componentelor;
- Dezvolta produsele mecanice si electromecanice studiind cerintele clientului;
- Asigura calitatea sistemului si productiei prin proiectarea metodologiei de testare;

BENEFICII:
- Salariu atractiv;
- Tichete de masa;
- Bonus de performanta;
- Transport asigurat;
- Oportunitati de dezvoltare.

Gi Group este unul din liderii europeni in furnizarea serviciilor pentru dezvoltarea pietei muncii, cu expertiza principala in crearea si implementarea solutiilor de munca flexibile. La inceputul anului 2009, a achizitionat pachetul majoritar de actiuni al Barnett McCall Recruitment, adaugand la cei peste 10 ani de experienta ai BMR metode de recrutare inovatoare si expertiza internationala. Gi Group Staffing Company este o societate comerciala autorizata ca agent de munca temporara (cu sediul din Bucuresti si toate birourile regionale permanente) in condiţiile art. 88 din Codul Muncii, in conformitate cu autorizaţia de funcţionare seria B nr. 0000101/26.06.2009 emisa de Direcţia de Munca, Solidaritate Sociala si Familie Bucureşti, poziţia 171 in Registrul Naţional de Evidenta a Agenţilor de Munca Temporara Autorizaţi � Municipiul Bucuresti. Suntem o societate inregistrata ca operator de prelucrare a datelor cu caracter personal si de transfer a datelor cu caracter personal sub nr. 12305.

Expirat
Inginer Proiectant  -  GI GROUP STAFFING COMPANY S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles