de ani Fără Frică...

Publicat 11 Nov 2019 | Expiră 11 Dec 2019

Inginer proiectant structuri

1 post

Candidatul ideal

– absolvent al Facultatii de Constructii (CCIA);
– experienta relevanta in domeniul proiectarii precum si cunoasterea avansata a programelor de modelare structuri ETABS sau Scia Engineer;
– Lucreza cu usurinta in programul de armare 3D si detaliere Nemetschek Allplan
– Sa detineta bune abilitati de comunicare si sa aiba capacitatea de a gestiona situatiile aparute in relatia cu echipa;
– Sa fie resposabil, implicat, deschis la lucruri noi

Descrierea jobului

Calculul structurilor de beton/metal/lemn in programe de calcul automat
Armare si detaliere in Nemetschek Allplan
Intocmire memorii, breviare de calcul, caiete de sarcini
Urmarirea lucrarilor proiectate in santier

ING Proiect Management este una dintre companiile de top din România care oferă servicii proiectare și consultanță pentru autoritățile administrației publice și pentru entitățile private. Compania noastră este specializată în proiectare de clădiri civile și industriale, infrastructura de apa si apa uzata si infrastructura de transport rutier.

Inginer proiectant structuri  -  ING PROIECT MANAGEMENT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles