Publicat 20 Mai 2019 | Reactualizat 10 Iun 2019 | Expiră 19 Iun 2019

Inginer proiectant - Structuri

5 posturi

Candidatul ideal

- Absolvent(a) sau student in an terminal sau al Facultatii de Constructii Civile, Industriale si Agricole;
- Dornic de evolutie profesionala;
- Cunoasterea lb. engleze (nivel avansat/mediu);
- Cunostinte in utilizarea unui program de element finit;
- Cunostinte Microsoft Office;
- Cunostinte Autocad 2D (Autocad 3D constituie un avantaj);
- Cunostinte ale principiilor de proiectare structurala de rezistenta (legislatie si normele in vigoare).

Descrierea jobului

- Realizarea de analize structurale pentru diverse proiecte internationale in domeniul telecomunicatiilor prin utilizarea de softuri dedicate;
- Identificarea solutiilor de ranforsare pentru structuri existente depasite din punct de vedere al capacitatii;
- Aplicarea cerintelor de calitate si a normativelor in vigoare, specifice zonelor pentru care se desfasoara proiectul;
- Suport tehnic Managerilor de Proiect;
- Participarea la programe de dezvoltare/pregatire pentru solutii specifice industriei/cerintelor pietei.

Oferim:
- Pachet salarial motivant;
- Stabilitate din punct de vedere financiar si profesional;
- Oportunitatea de a fi implicat in mod direct in proiecte internationale;
- Oportunitatea de a beneficia de training specializat, asigurat de Companie in tara si/sau strainatate;
- Suport tehnic in vederea dezvoltarii profesionale;
- Posibilitate de promovare bazata pe nivelul de performanta;
- Mediu de lucru deschis si profesionist.

Pentru mai multe detalii privind compania noastra puteti accesa http://www.trylon.com/
Puteti trimite CV la adresa de email mirela.flueras@trylontsf.com

Trylon is a full service telecommunications system provider with a global reputation for excellence and innovation in all aspects of wireless implementation and management. The team at Trylon Detailing and Engineering Services offers many years of experience designing, analyzing, inspecting and auditing steel structures for clients in a number of industries including telecommunications and hydro transmission. Trylon has been supplying innovative, custom-designed towers, as well as installation and technical services for wireless networks since the introduction of cellular technology in the early 1980's.

Inginer proiectant - Structuri  -  TRYLON TSF SRL