Publicat 07 Mai 2019 | Expiră 07 Iun 2019

Inginer Proiectant Structuri

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinta impusa: cunoștințe de utilizare a programelor Nemetschek si Advanced Design
Alte cerințe obligatorii:
- absolvent de studii superioare in domeniul construcțiilor
- experienţă in domeniu de minimum 5 ani
- cunoștințe avansate limba engleza (scris, vorbit)
- cunoștințe avansate Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
- cunoştinţe in domeniul legislaţiei (norme de proiectare aplicabile si calcul in domeniul structurilor)
- carnet de conducere cat. B

Descrierea jobului

- Proiectarea structurilor pentru construcții civile si industriale in toate fazele proiectului (SF, DTAC, PT, DE, Avize specifice)
- Urmărire de șantier

Global Business Management - GBM furnizeaza servicii specifice in domeniul consultantei in afaceri si management pentru accesarea fondurilor de finantare europene nerambursabile in scopul asigurarii extinderii, diversificarii si cresterii rezultatelor clientilor sai.

Expirat
Inginer Proiectant Structuri  -  S.C. GLOBAL BUSINESS MANAGEMENT-GBM S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles