Publicat 29 Ian 2019 | Expiră 01 Mar 2019

Inginer proiectant structuri

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Sunteti absolvent / student al Facultatii de Constructii, doriti sa lucrati in proiectare, in plus sunteti cunoscator al unor programe de calcul (ETABS, SAP) si utilizator al AutoCAD-ului

Descrierea jobului

Intocmirea proiectelor faza PAC, respectiv PT+DDE sub indrumarea unui inginer cu experienta sau chiar realizarea proiectelor de unul singur.
Cerinte: adabtabilitate la munca in echipa, sociabil, comunicativ.
Salariu atractiv.

Societate cu capital privat ce are ca obiect de activitate proiectarea structurala in domeniul constructiilor civile si industriale.
Fiind specializati in proiectare de structura (atat constructii noi cat si consolidarea celor existente) lucram in stransa colaborare cu firme de arhitectura si instalatii pentru a reusi sa finalizam si proiecte de anvergura mai mare.

www.egp.ro

Expirat
Inginer proiectant structuri  -  ENERGOPROIECT srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles