Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Inginer proiectant structuri metalice

MTSE Telecom S.R.L.
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Limba engleza nivel mediu/avansat
  • Cunostinte avansate de utilizare AutoCAD, MS Office
  • Absolvent(a) sau student(a) in an terminal al Universitatii tehnice de constructii
  • Doreste sa invete standarde si specificatii noi

Descrierea jobului

  • Calcule de rezistenta pentru grinzi cu zabrele (turnuri telecomunicatii) si fundatii
  • Intocmire desene de montaj, executie si fabricatie in ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀AutoCAD.
  • Intocmire devize de materiale
  • Intocmire borderou de calcul pentru elementele proiectate
  • Oferim un pachet complet de beneficii (asigurare de viata si medical)
  • Bonus anual bazat pe perfomanta individuala si a companiei

Compania noastra ofera servicii complete de consultanta in inginerie pentru industria de telecomunicatii, avand o indelungata experienta in domeniu.
Publicat 12 Iun. 2024 Reactualizat 10 Iul. 2024 Expiră 12 Iul. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.