de ani Fără Frică...

Publicat 03 Mai 2019 | Reactualizat 29 Iun 2019 | Expiră 30 Iun 2019

INGINER PROIECTANT STRUCTURI METALICE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Absolvent al Universitatii Tehnice de Constructii;
-Experienta in domeniul proiectarii structurilor metalice;
-Cunostinte de legislatie si norme de proiectare ale structurilor de rezistenta;
-Cunostinte bune ale aplicatiilor Office, Autocad si programe specializate de calcul automat ale structurilor de rezistenta;
-Cunoasterea unui software de desen 3D automat pentru structurile metalice;

Descrierea jobului

- Realizarea proiectelor de structuri metalice pentru diferite tipuri de structuri metalice;
- Calculul structurilor metalice in programe de calcul automat;
- Urmarirea lucrarilor proiectate in hala de productie;

Indiferent dacă abia acum intrați pe piața muncii, dacă ați decis o schimbare de carieră sau pur și simplu căutați un nou loc de muncă, este momentul dumneavoastră de reușită, iar Manpower vă poate ajuta să o dobândiți.

Suntem lider mondial în servicii și soluții de angajare de aproape 70 de ani și știm ce înseamnă să fii în căutarea unui loc de muncă.

De aceea, scopul nostru este să vă ușurăm și îmbunătățim această experiență, începând cu candidatura la posturile vacante pe care le oferim și continuând cu dialogul cu consultanții noștri pe tot parcursul până la reușita angajării într-un loc de muncă potrivit stilului dumneavoastră de lucru și de viață.

Este momentul să descoperiți oportunitățile oferite de Manpower.

Expirat
INGINER PROIECTANT STRUCTURI METALICE  -  Manpower

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles