Inginer proiectant structuri de rezistenta

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 900 - 1500 EUR
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Experienţă relevantă în domeniul proiectării structurilor din beton sau metal
  • să știi Autocad, Allplan sau Tekla,
  • să știi AxisVM sau SAP/ETABS
  • să cunoști normativele de proiectare structuri
  • să fii absolvent al Facultății de Construcții (obligatoriu CCIA)
  • să fii responsabil, ambițios, curios și creativ
  • experienta minimă 1 an
Ce oferim:
  • Dezvoltare profesională prin proiecte complexe și formare continuă
  • Evaluare constantă și posibilitatea promovării pe baza rezultatelor
  • Participarea la evenimente, târguri și conferințe naționale si internaționale
  • Asigurare medicală privată de top
  • Team building anual
  • Salariu atractiv și bonusuri in funcție de performanță

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • vei analiza, calcula si dimensiona structuri de rezistență, în ansamblu și în detaliu
  • să coordonezi colegii care întocmesc documentația desenată
  • să respecți termenele de predare
  • să îți asumi deciziile tehnice

Ne plac dezbaterile și comparațiile pe soluții de realizare a unei structuri, asa ca ne-ar face mare placere sa vii cu solutii faine la problemele din proiect.

Vrem sa inveti, sa cresti profesional alaturi de noi, in mod constant, pana la adanci batranete.
Noi iti oferim in mod constant motive de invatare si iti vom cere tot timpul lucruri noi. De aceea, iti oferim o multitudine de cursuri si formare continua. Depinde de tine cat vrei sa inveti si unde te opresti.

Descrierea companiei

Vino in echipa care te incurajeaza sa performezi.

Birou de proiectare structuri de rezistenta cu sediul in Timisoara specializat in structuri industriale si structuri rezidentiale cu dichis.

Ne pricepem bine sa imbinam diverse materiale de constructii: beton prefabricat, beton monolit, lemn lamelat si metal.

Lucram doar folosind tehnologia BIM si incercam sa livram la timp proiectele fara greseli.

Noi imbratisam viziunea arhitectilor cu care lucram si incercam sa o punem in practica prin alegerea unor solutii cat mai usor de implementat.

Publicat 25 ian. 2022 Expiră 24 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos