Publicat 27 Iul 2019 | Expiră 28 Iul 2019

Inginer proiectant structuri de rezistenta -experienta 3 ani

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in calculul structurilor metalice, structurilor din beton armat (structuri monolite, structuri prefabricate de beton armat)
Utilizare Tekla structures (XSTEEL)
Utilizare Nemetschek (ALLPLAN) - avansat
Abilitati comunicare si munca in echipa

Descrierea jobului

Inginer proiectant structura de rezistenta pentru constructii civile, industriale si agricole

Firma de proiectare specialitatea rezistenta pentru constructii civile, industriale si agricole

Expirat
Inginer proiectant structuri de rezistenta -experienta 3 ani  -  SC PRODESIGN ENGINEERING CONSTRUCTION SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles