Publicat 27 Aug 2007 | Reactualizat 25 Sep 2007 | Expiră 27 Sep 2007

inginer proiectant structuri constructii civile industriale

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-absolvent Facultatea de Constructii Civile, Industriale si Agricole
-experienta minim 1 an
-bune cunostinte PC ( AutoCAD, Etabs, SAP)
-cunostintele de Tekla Structures (Xsteel) si\\sau Advance Concret constitue un avantaj
-capacitate de lucru in echipa, dorinta de continua perfectionare

Descrierea jobului

-analiza generala a proiectului in vederea stabilirii solutiilor tehnice
-modelarea cu programe de calcul a structurilor de rezistenta si dimensionarea elementelor structurale
-elaborarea planselor de executie si montaj
-elaborarea documentatiei tehnice
-participarea la fazele de control din cadru proiectului precum si la receptia finala a obiectivului

Firma Romano - Germana de proiectare structuri metalice, beton armat, civile si industriale
Pachet salarial motivant.

Expirat
inginer proiectant structuri constructii civile industriale  -  PRODESIGN ENGINEERING