Publicat 17 Mai 2019 | Reactualizat 14 Iun 2019 | Expiră 17 Iun 2019

INGINER PROIECTANT STRUCTURA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Disponibilitatea si dorinta de implicare in proiecte structurale diverse
  • Atentie la detalii
  • Cu initiativa
  • Responsabil
  • Abilitati de comunicare si lucrul in echipa

Descrierea jobului

Beneficii:

  • Sporuri
  • Asigurare medicala
  • Posibilitati reale de dezvoltare alaturi de o echipa tanara si profesionista

Responsabilitati:

  • Proiectare structurala,
  • Realizarea modelelor si notelor de calcul
  • Realizarea temelor pentru intocmirea planurilor de executie
  • Intocmirea documentatiei tehnice pentru diferite faze de proiectare
  • Coordonarea proiectului de structura cu specialitatile conexe

Suntem o companie care activeaza in domeniul proiectarii structurale pentru constructii civile si industriale de mai bine de 10 ani. Dorinta noastra este de sa reusim sa indeplinim in totalitate dorintele clientilor nostri oferind solutii optime din punct de vedere financiar si tehnic. Clientilor nostri le oferim intregul suport in ceea ce priveste finalizarea cu succes a proiectelor indiferent de specificul acestora. Suntem o echipa in care sustinem ajutorul si suportul reciproc astfel incat fiecare membru sa evolueze si sa isi dezvolte o cariera in domeniul ingineriei.

Expirat
INGINER PROIECTANT STRUCTURA  -  ITERUM CONSTRUCT SRL