Publicat 04 Iun 2019 | Reactualizat 04 Iul 2019 | Expiră 05 Iul 2019

Inginer proiectant sisteme de securitate si incendiu

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • studii superioare de specialitate (profil electric/electronic);
  • proiectant autorizat cu drept de semnatura;
  • cunoasterea avansata a sistemelor electronice de Securitate;
  • capacitate de organizare si planificare, abilitati de a gestiona simultan mai multe activitati, rezistenta la stres, responsabilitate, flexibilitate;
  • minim 2 ani experienta in sisteme de securitate si curenti slabi;
  • cunostinte solide despre echipamentele de securitate pentru control acces, televiziune cu circuit inchis, protectie perimetrala, detectie a efractiei;
  • gandire analitica si abilitati de rezolvare a problemelor;

Descrierea jobului

  • elaboreaza solutii tehnice pentru sistemul tehnic de detectie si semnalizare la efractie si control acces, incendiu si televiziune cu circuit inchis (TVCI);
  • Intocmire studii de prefezabilitate şi de fezabilitate;
  • Intocmire caiete de sarcini pentru sisteme integrate de securitate;
  • Proiectare sisteme de securitate: detectie si avertizare la efractie, control acces, supraveghere video si interfonie, detectie incendiu
  • Proiectare Sisteme de comunicatii- voce, date
  • Monitorizeaza executia si verificarea proiectului tehnic.
  • Asistenta la instalarea, punerea in functiune si receptia sistemelor de securitate;
  • Elaborarea de proceduri de operare a sistemelor integrate de Securitate;

Descrierea companiei

Verifies este firma de consultanta in securitate.
Obiectivul VerifiES este de a cauta si dezvolta pentru clientii sai solutii de securitate inovatoare la costul potrivit.
Ajutam companiile sa selecteze cele mai eficiente Solutii si Servicii de Securitate si cei mai potriviti Furnizori de Securitate.
VerifiES Evalueaza si organizeaza Selectii de Firme de Securitate (paza, sisteme, monitorizare, interventie, pompieri, transport valori).
Vrem sa facem diferenta in piata de securitate din Romania promovand solutii de securitate eficiente, si companiile de securitate care livreaza servicii la standardele contractate, care genereaza valoare pentru clientii nostri.

Expirat
Inginer proiectant sisteme de securitate si incendiu  -  4Tree

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles