Publicat 02 Aug 2007 | Reactualizat 27 Sep 2007 | Expiră 01 Oct 2007

Inginer Proiectant si tineri absolventi facultate

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa fie de preferinta nefumator, sa nu consume alcool, sa aiba cunostinte in domeniul gazelor naturale sau instalatii termice si sanitare.Cunostinte medii computer(de preferinta Autocad).

Descrierea jobului

Proiectare si executie instalatii gaze naturale, instalatii termice si sanitare.
Beneficiile urmeaza sa fie stabilite la interviu.

Descrierea companiei

Firma este infiintata in Anul 1991
Autorizata A.N.R.G.N., agreata Distrigaz pentru proiectare si executia de lucrari in domeniul gazelor naturale;conducte si racorduri de inalta presiune, Statii de Masurare , de predare/Sector,infiintari si extinderi de distributie gaze in localitati
Autorizata I.S.C.I.R pentru centrale termice.
Autorizata pentru proiectari de alimentari cu apa de Ministerul Mediului
Autorizat unic al firmei PF - Schweisstechnologie Germania pentru aparate sudura in polietilena si revizii si reparatii.
Sediu modern, conditii optime de lucru.

Expirat
Inginer Proiectant si tineri absolventi facultate  -  S.C. INDUSTRIAL GAZ PROIECT.S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles