Publicat 27 Aug 2007 | Reactualizat 25 Sep 2007 | Expiră 27 Aug 2007

Inginer Proiectant (Ref:IPBVDO)

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
-Studii superioare-Facultatea de Constructii;
-Cunostinte proiectare in AutoCad;
-Inclinatii pentru activitatea de proiectare;
-Cunostinte limba engleza, nivel bun;
-Prezinta avantaj cunostintele de limba germana.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Proiectarea solutiilor de instalare a cofrajelor pentru constructii civile si industriale, utilizand softul AutoCad, precum si propriul soft de proiectare al firmei.
Intocmeste partea tehnica a ofertelor tehnico-comerciale impreuna cu departamentul comercial.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau, companie multinationala in domeniul tehnicii cofrajelor, Inginer Proiectant.

Persoanele interesate sunt rugate sa transmita CV la urmatoarele coordonate:
Fax: 0368/452 148
e-mail: brasov@eurojobs.at
sau la sediul nostru:
Str. M. Kogalniceanu nr.23, bl C7 parter, Brasov

Numai persoanele selectate vor fi contactate.

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at

Expirat
Inginer Proiectant (Ref:IPBVDO)  -  Eurojobs Romania