inginer Proiectant - productie si programare

Allinox Innovation S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Student sau absolvent studii superioare tehnice
- Cunostinte solide de desen tehnic
- Cunoștințe generale de CAD (avantaj cunostinte de programare utilaje CNC de debitare si indoire)
- Abilitati de analiza, organizare, responsabilitate, flexibilitate in gandire
- Cunostinte Microsoft Office, in special Excel
- Experienta in realizarea desenelor 2D si 3D
- Gandire strategica, abilitati de comunicare, munca in echipa dar si capacitatea de a lucra individual
- Spirit de observatie, atentie la detalii, pragmatism in gasirea celor mai bune solutii tehnice
- Motivat sa invete lucruri noi si sa evolueze
- Atitudine proactiva, orientata spre client - identifica usor si intelege nevoile clientului
Descrierea jobului- Analizeaza desenele tehnice primite de la clienti
- Proceseaza modelele 2d/3d pentru a putea fi mai apoi debitate / indoite
- Creaza modele 2d/3d in cazul in care este necesar
- Intocmeste oferte de pret
- Intocmeste comanda de productie cu toate procesele aferente
- Se asigura ca temenul de productie este respectat

Descrierea jobului

- Analizeaza desenele tehnice primite de la clienti
- Creaza programe debitare/indoire

Suntem o echipă tânără cu o viziune specială, menită să adauge valoare adăugată produs fabricate din inox. De la cea mai mică componentă la cea principală, produsele Allinox sunt fabricate în România exclusiv din oțel inoxidabil, într-un design inovator care răspunde celor mai sofisticate gusturi.
Publicat 8 Iun. 2022 Reactualizat 8 Iul. 2022 Expiră 8 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.