Inginer proiectant poduri CFDP

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 8000 - 10000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Absolvent al facultatii de Cai Ferate Drumuri si Poduri
Cunoștințe MS Office, Autocad/Civil 3D/Civil Site Design
Cunostinte calcul de dimensionare;
Bune abilități de comunicare si negociere;
Capacitate de a lucra în echipă și de a iși organiza eficient activitatea;
Fire responsabilă, ordonată și organizată;

Descrierea jobului

- Intocmeste proiecte in toate fazele (SF/DALI, DTAC, PTH) pentru realizare sau modernizare poduri.
- Realizeaza vizite in teren, intocmeste dispozitii de santier si acorda asistenta tehnica pentru proiectele in executie.

ING Proiect Management este una dintre companiile de top din România care oferă servicii proiectare și consultanță pentru autoritățile administrației publice și pentru entitățile private. Compania noastră este specializată în proiectare de clădiri civile și industriale, infrastructura de apa si apa uzata si infrastructura de transport rutier.

Publicat 19 mai 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos