Inginer proiectant pentru lucrari de telefonie mobila

A.C.T. - Antrepriza de Constructii si Telecomunicatii SRL 3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cunoscator AutoCAD - nivel avansat,
AXIS - constituie un avantaj,
sau alt program element finit.
Spirit dе echipa.

Descrierea jobului

Viitorul angajat va efеctua vizitе tehnice la locatiile specificаte, vа еfectuа proiеctul dе еxecutie a lucrаrii si breviаrul dе calcul afеrent, respectand termenele limita.
Va lucra intr-o echipa tanara si va avea oportunitatea evolutiei profesionale intr-un mediu dinamic.

Societatea noastra activeaza din 1999 pe piata serviciilor pentru telefonia mobila: constructii - montaj, proiectare, productie de confectie metalica, instalare de antene. Este subcontractor Orange, RCS-RDS, Ericsson Telecommunication Romania.
Are puncte de lucru la Bucuresti, Iasi si Cluj - Napoca.
Societatea este in dezvoltare, asigurand un mediu de lucru dinamic si oportunitati de dezvoltare a carierei profesionale.
Publicat 7 Iun. 2022 Reactualizat 5 Iul. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.