Inginer Proiectant Mobilier

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3500 - 6000 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Abilitati excelente de comunicare;
  • Persoana activa foarte bine organizata;
  • Spirit de lucru in echipa;
  • Sa aiba simtul raspunderii si al asumarii;
  • Sa aiba acuratete si focus pe detalii;
  • Sa aiba capacitatea de a coordona echipe de lucru;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Operare PC (MS Office, Internet Explorer);
  • Avantaj – experienta min 1 an in domeniu sau internship in cadrul unei firme consacrate in productia de mobila;
  • Propuneri pentru modificari si imbunatatiri de fluxuri de productie pentru cresterea productivitatii si/sau asimilarea produselor noi;
  • Intocmire instructiuni de lucru si de urmarirea planurilor de operatii.

Beneficii:
  • Salariu motivant cuprins intre 3500 si 6000 RON si bonusuri pentru realizare indicatori de performanta;
  • Logistica aferenta pozitiei (tel mobil, laptop);
  • Masina dupa 3 luni de activitate;

Fabrica de mobila, incercam sa executam mobila de cea mai inalta calitate din acest motiv trebuie sa formam o echipa puternica care sa aiba grija de fiecare detaliu.
Publicat 19 mai 2022 Reactualizat 16 iun. 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos