de ani Fără Frică...

Publicat 19 Aug 2008 | Reactualizat 17 Sep 2008 | Expiră 19 Sep 2008

Inginer proiectant mecanic

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Inginer in domeniul mecanic.
Solide cunostinte de desen tehnic (cunoscator softwear ProEngineer constituie un avantaj)
Limba franceza sau engleza
Personalitate dinamica si riguroasa
Voluntar si autonom
Munca in echipa, in birou de proiectare si in uzina

Descrierea jobului

Societatea de origine franceza, lider pe segmentul respectiv de piata, specializata in mecano - sudura si fabricare de masini agricole si aparate de pulverizare.
Realizarea:
- Planuri industriale pentru noile produse (masini agricole si aparate de pulverizare pentru vopseluri sau ingrasaminte) si conceperea gabaritelor pentru realizarea pieselor noi.
- Studii, analize, testari si puneri in practica de inovatii pentru imbunatatirea produselor si procedeelor de productie existente.
- Urmarire tehnic, in birou si in atelier, a produselor noi si a lansarea productiilor.

Descrierea companiei

Agentie de recrutare si de leasing de personal
www.interimplus.ro

Expirat
Inginer proiectant mecanic  -  Interim Plus

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles