Publicat 14 Mar 2019 | Expiră 14 Apr 2019

Inginer Proiectant Mecanic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-proiectare constructiva si de executie: structuri sudate, trasee instalatii, proiecte personalizate;
-intocmirea calculatiilor de pret si a ofertelor comerciale;
-urmarirea executiei produselor in sectia de productie si montajul la sediul beneficiarilor;
-mentinerea legaturii cu clientii si furnizorii.

Descrierea jobului

-absolvent studii superioare: TCM, Inginerie Mecanica;
-experienta in activitatea de productie si proiectare minim 3 ani;
-constituie avantaj cunostintele de programare utilaje cu CN;
-limbi straine: engleza, la nivel cel putin mediu;
-operare calculator: MS Office nivel avansat-calcul tabelar/pivot;
-software de proiectare: AutoCAD 2D, Solid Works-inclusiv BOM;
-avantaj pentru experienta in operare soft ERP.

Suntem unul dintre principalii importatori de semifabricate şi produse industriale din oțeluri inoxidabile, având o reţea de distribuṭie dezvoltată la nivel naţional. De asemenea, Direct Line Inox are un departament de producṭie specializat în prelucrarea oțelurilor inoxidabile, cu servicii de debitare, indoire sau de proiectare și execuție de diferite piese, instalații, mobilier industrial, elemente de amenajări interioare, etc.

Direct Line Inox oferă un stil de management bazat pe obiective clare, un grad crescut de seriozitate și profesionalism, dovedit în cei peste 23 de ani de existență pe piața din România.

Expirat
Inginer Proiectant Mecanic  -  Direct-Line Inox Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles