Inginer proiectant instalatii

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Viitorul nostru coleg trebuie:
- sa fie absolvent al Facultatii de Instalatii sau al Facultatii de Electrotehnica
- sa cunoasca aplicatia de proiectare AutoCAD
- cunostinte de Revit/Stabicad prezinta avantaj
- sa stie folosi aplicatia Microsoft Office (word, excell)
- sa isi doreasca sa lucreze in activitatea de proiectare
- sa aiba abilitati de comunicare si disponibilitate la munca in echipa
- limba engleza/germana prezinta avantaj

Descrierea jobului

Principala responsabilitate este elaborarea documentatiei tehnice aferente instalatiilor pentru constructii. Postul presupune de asemenea, participarea la sedintele legate de proiect si vizite pe amplasamentele investitiilor pentru care se elaboreaza proiectele.

Oferim in schimb
- salariu motivant
- alte beneficii
- logistica performanta
- un mediu de lucru placut

INSTAL DATA PROIECT este o firma specializata in proiectarea instalatiilor pentru constructii. Inca din 1998, anul infiintarii, am urmarit sa gasim prin proiectele elaborate solutii tehnice optime pentru client, solutii care sa pastreze echilibrul intre tehnologie si economie, intre aplicabilitate si inovatie.
Firma dispune de o logistica care faciliteaza desfasurarea activitatii la cele mai inalte standarde.
In prezent, proiectarea in Instal Data Proiect a adoptat conceptul de proiectare BIM (Building Information Modeling), concept care devine indispensabil in conditiile celor mai noi cerinte.
Publicat 6 oct. 2021 Reactualizat 20 oct. 2021 Expiră 5 nov. 2021