Publicat 29 Sep 2019 | Reactualizat 14 Oct 2019 | Expiră 30 Oct 2019

Inginer proiectant Instalatii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

GeneralProex angajeaza inginer proiectant in domeniul instalatiilor sanitare, termice si electrice.
Experienta in domeniu constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitatiile principale sunt:

  • proiectare in programe specializate de instalatii
  • munca in echipa
Beneficiile oferite de noi:
  • conditii moderne de lucru
  • salarii atractive;
  • Program Luni - Vineri , 8 H;
  • Contract perioada nedeterminata;

Suntem o companie specializata in servicii complete de proiectare in domeniul ingineriei civile.

Suntem dedicati furnizarii de servicii profesionale și inovatoare clientilor nostri, care acopera o mare varietate de proiecte civile, rezidentiale, industriale, infrastructura rutiera si studii de teren.

Te asteptam in echipa noastra !

Expirat
Inginer proiectant Instalatii  -  GENERAL PROEX S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles