Inginer proiectant instalatii sanitare

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 1000 - 2000 EUR
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Absolvent UTCB - Facultatea de inginerie a Instalatiilor
Cunostinte de utilizare a programelor Autodesk ( Autocad/ Magicad, Revit - constituie un avantaj)
Experienta in proiectare instalatii sanitare - minim 3 ani
Calitati apreciate: seriozitate, interesul pentru profesie si atitudine pro-activa, atentia la detalii, capacitatea de a lua decizii rapide, integritate.

Constituie un avantaj
Cunostinte proiectare sisteme de stins incendiu.
Cunoasterea legislatiei si normelor tehnice necesare procesului de proiectare.

Salariu motivant
Punct de lucru: Electromagnetica Business Park
Contact: 0733677465

Descrierea jobului

Responsabilitati
Elaborarea proiectelor de instalatii sanitare si stingere incendiu pentru fazele SPF/SF/DALI, DTAC, PT-DDE

Beneficii si conditii de aplicare
Integrarea intr-o echipa dinamica si experimentata.
Posibilitatea de a lucra la proiecte interesante in domenii complexe
( Cladiri civile - rezidentiale, administrative, medicale, culturale si infrastructura de transport Metrou si CFR)

METRANS ENGINEERING este o companie înființată în 2018, cu capital integral românesc ce își propune să răspundă eficient oricărui tip de investitor.

METRANS ENGINEERING este specializată în soluții integrate și multidisciplinare în sectorul infrastructurii transportului public în subteran / suprateran și a construcțiilor civile.

Toate fazele pentru implementarea investiției, de la concept la o riguroasă urmărire de șantier, sunt realizate de o echipă de specialiști cu competențe multidisciplinare- angajați și colaboratori, aducând astfel măsuri de siguranță pentru valoarea investițiilor clienților noștri.

Publicat 20 mai 2022 Reactualizat 17 iun. 2022 Expiră 19 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos