Publicat 11 Oct 2019 | Reactualizat 08 Nov 2019 | Expiră 11 Nov 2019

INGINER PROIECTANT INSTALATII SANITARE

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:
- Cunoasterea normativelor si standardelor de proiectare in vigoare;
- Bune cunostinte de AutoCAD 2D, 3D, Magicad;
- Cunostinte REVIT (constituie avantaj);
- Limba engleza – nivel conversational (constituie avantaj);
- Focus pe acuratețea detaliilor

Descrierea jobului

Inginer proiectant pentru: Instalatii sanitare si stingere incendiu pentru constructii civile
- Stabileste solutii complexe pentru instalatiile aferente cladirilor de birouri, rezidentiale si comerciale, etc.
- Intocmeste si coordoneaza proiecte de instalatii in toate fazele de proiectare (concept, proiect tehnic, detalii de executie si as build);
- Intocmeste liste de materiala si echipamente / fise tehnice;
- Verifica impreuna managerul de proiect integrabilitatea in practica a solutiilor;
- Se deplaseaza pe santier pentru verificarea respectarii proiectelor, daca este necesar (destul de rar)

Beneficii :
- Salariu foarte atractiv
- Program flexibil in intervalul orar 8:00 - 19:00 (8 ore lucratoare pe zi + 1 ora pauza de masa)
- Oportunitatea de a invata / lucra cu soft-uri de proiectare de ultimă generație (REVIT - BIM)
- Lucrul intr-o echipa tanara si motivata
- Posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte de mare anvergura

ADN Birou de Proiectare Instalatii face parte din grupul ADN Birou de Arhitectura, proiectand integrat cu cei aproximativ 60 de arhitecti si ingineri MEP, proiecte de mare anvergura, recunoscute ca fiind inovative si calitative. In prezent, suntem implicați intr-un ansamblu divers de activitati, in cea mai mare parte proiecte rezidentiale și publice.

Expirat
INGINER PROIECTANT INSTALATII SANITARE  -  ADN Birou de Arhitectura

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles