Publicat 03 Aug 2019 | Reactualizat 23 Aug 2019 | Expiră 02 Sep 2019

Inginer proiectant instalatii sanitare

2 posturi

Candidatul ideal

Expert IBB Construct isi mareste echipa din Germania!
Angajam

Inginer proiectant instalatii sanitare;

Descrierea jobului

Cerinte obligatorii:
Cunostiinte medii de limba germana.

Oferim:
Salar atractiv, pe masura implicarii si adaptarii la cerintele firmei;
Contract de munca in Germania pe perioada nedeterminata;
Masina, telefon de serviciu;
Transportul si cazarea sunt gratuite;

Experienta in coordonarea unei echipe constituie un avantaj.

Pentru informatii suplimentare va rugam sa ne contactati la numerele de telefon:
0330 22 66 53, 0748 010 227

Email: Ionela@expert-ibb-constrcut.ro
Anca@expert-ibb-construct.ro

EXPERT IBB CONSTRUCT este o societate românească cu capital integral privat, înființată în anul 2011, ce tinde să devină o firmă de succes atât pe plan local cât și internațional. Firma de construcții EXPERT IBB CONSTRUCT S.R.L. a luat ființă cu scopul de a veni în sprijinul dumneavoastră și vă oferă posibilitatea să beneficiați de servicii complexe și de înaltă calitate, puse la dispoziție de o echipă de specialiști cu experiență îndelungată în domeniul construcțiilor civile și industriale. Dispunem de un personal pregătit la școala exigenței profesionale, toți sunt profesioniști de excepție, personal tehnic de specialitate, cadre cu pregătire superioară și muncitori cu înalt nivel de calificare.

Inginer proiectant instalatii sanitare  -  EXPERT IBB CONSTRUCT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles