Publicat 09 Ian 2019 | Reactualizat 07 Feb 2019 | Expiră 09 Feb 2019

Inginer proiectant instalatii sanitare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent al unei facultăți de construcții, respectiv Facultatea de instalatii sau hidrotehnica - cu sau fara experienta in proiectare;
Cunostinte temeinice Autocad, Ms Office;
Sa detineti bune abilitati de comunicare si sa aveti capacitatea de a gestiona situatiile aparute in relatia cu echipa si beneficiarii;
Sa fiti resposabil, implicat, deschis la lucruri noi;
Seriozitate, orientare spre rezultate si dorinta de perfectionare in domeniul proiectarii;
Atentie la detalii si capacitatea de a mentine un grad ridicat de acuratete a informatiilor continute in documentele de lucru.

Descrierea jobului

Proiectare instalatii sanitare ;
Proiectare retele hidroedilitare pentru fazele SF, DTAC, PTh, DDE;
Participarea la discutii cu beneficiarii acestora;
Realizeaza: memorii tehnice, breviare de calcul, scheme functionale etc;
Intocmeste liste de cantitati, caiete de sarcini, documentatii de avize;
Elaboreaza solutii de proiectare si ofera solutii tehnice corespunzatoare pentru toate tipurile de imobile (locuinte unifamiliale, ansambluri rezidentiale, cladiri de birouri, cladiri comerciale, cladiri industriale etc);
Participa la gestionarea lucrarilor incredintate pana la finalizarea acestora;
Urmareste executia pe santier, in conformitate cu proiectul realizat;
Participa la verificarea planurilor de executie si la propunerea de solutii pentru rezolvarea neconformitatilor;
Oferta (bonusuri, beneficii) Pachet salarial atractiv, bonusuri in functie de performante;
Mediu de lucru placut si atmosfera de lucru deschisa;
Oportunitati de dezvoltare a carierei.
Mediu de lucru relaxat, colegialitate, suport si training in dezvoltarea profesionala;

VEST INSTAL este o companie ce are ca domeniu de activitate proiectare, asistenta tehnica si consultanta instalatii sanitare, electrice si termice, atat in sectorul civil cat si industrial si retele de canalizare/alimentare cu apa. VEST INSTAL este prezenta pe piata constructiilor din Romania inca din anul 2006, avand in portofoliu peste 1000 de proiecte finalizate. Cautam sa ne dezvoltam si sa evoluam in mod continuu si dorim sa ne largim echipa de proiectare.

Expirat
Inginer proiectant instalatii sanitare  -  S.C. VEST INSTAL S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles