Inginer proiectant instalatii electrice

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cunostinte de proiectare in instalatii electrice de forta, iluminat si curenti slabi

Descrierea jobului

Se cere dimensionare , elaborare de documentatii complete la nivel de PThDE, desene in programe CAD

SC Instal Utilities SRL este o companie specializata in proiectarea instalatiilor pentru constructii, acoperind intreaga gama de instalatii: electrice, termice, sanitare, HVAC si desfumari, stingere. Infiintata in anul 2006, societatea a participat la realizarea a numeroase proiecte din toate categoriile de constructii, atingandu-si obiectivele si acumuland o bogata experienta.

Publicat 16 mai 2022 Expiră 15 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos