inginer proiectant instalatii electrice / HVAC

INSTAL DATA PROIECT SRL 4 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Absolvent al Facultatii de Instalatii sau al Facultatii de Inginerie Electrica.
Minim 2 ani experienta in proiectarea instalatiilor electrice de joasa tensiune si de curenti slabi / HVAC
Utilizator experimentat Autocad, Simaris, Dialux. Revit reprezinta avantaj.
Limba engleza reprezinta avantaj.

Descrierea jobului

Activitatea se desfasoara de la birou.
Se ofera pachet salarial motivant, negociabil in functie de cunostintele si experienta candidatului.

Firma este specializata in proiectarea instalatiilor pentru constructii si este de notorietate pe piata de profil, activand in domeniu de aproape 25 de ani. Are in portofoliu proiecte mari si foarte mari, din domeniul industrial, comercial, rezidential.
Publicat 30 Iun. 2022 Reactualizat 28 Iul. 2022 Expiră 30 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.