Publicat 08 Oct 2019 | Expiră 08 Nov 2019

Inginer proiectant instalatii electrice auto

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate: Facultatea de Inginerie a Instalațiilor, Electrotehnica, Electronica
Experienta de minim 2 ani in in elaborarea de proiecte pentru instalatii electrice);

Cunoştinţe bune privind piata materialelor si echipamentelor electrice (furnizori, distribuitori, producatori);
Cunoasterea normativelor si standardelor de proiectare in vigoare in zona instalatiilor electrice;
Limba engleza, minim nivel mediu - scris si vorbit;
Abilitatea de a lucra atat independent cat si in echipa
Experienta de lucru pe proiecte, capacitate de analiza si sinteza, organizare si planificare, rigurozitate, autonomie, disciplina;

Descrierea jobului

Asigura activitatea de proiectare si bugetare in cadrul portofoliului de proiecte din cadrul firmei;
Asigura suport la coordonarea executiei lucrarilor de instalatii electrice auto
Intocmeste documentatia tehnica, in toate fazele de proiectare, incadrandu-se în termenele prevăzute in contractele de servicii, în conformitate cu nivelul de calitate cerut, cu legislatia, normativele si reglementarile in vigoare;
Intocmeste bugetele de executie lucrari avand la baza ofertele de materiale & echipamente de la furnizori / distribuitori / producatori si de manopera de la subcontractori;
Urmăreşte si verifică respectarea si execuţia proiectului şi se asigura de remedierea eventualelor neconformităţi;
In calitate de membru al echipei de proiect participa la planificarea fazelor proiectului, atat in etapa de proiectare cat si in etapa de executie, impreuna cu managerul de proiect;
Participă cu echipa de proiect la fazele determinante şi verifică respectarea proiectului;
Colaboreaza cu toate echipele din proiect (de alte specialitati) asigurand fluenta in derularea proiectelor si rezolvarea eventualelor neconcordante, inclusiv prin particiarea in sectia de productie, la etapele de urmarire a executiei lucrarilor;
Raspunde de calitatea si termenele de elaborare a lucrarilor si documentaiilor tehnice de proiectare.

ROMPRIM S.A. este unul dintre cei mai mari carosieri și singurul producator de autospaciale de stins incendii din România. Cu o experienta de peste 50 de ani in carosarea vehiculelor pentru transporturi speciale, vehicule destinate gospodariei urbane si fabricarea pieselor de rezerva, ROMPRIM S.A. este cel mai mare producator de autospeciale din Romania si unicul producator de autospeciale pentru stins incendii de pe piata interna.

Expirat
Inginer proiectant instalatii electrice auto  -  ROMPRIM SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles