Publicat 07 Dec 2017 | Expiră 03 Feb 2018

INGINER PROIECTANT INSTALATII CONSTRUCTII (IASI)

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare de specialitate in domeniu - Instalatii pentru constructii;
- cunostinte in proiectarea instalatiilor electrice, sanitare, termice, HVAC, curenti slabi;
- experienta in urmarirea tuturor etapelor unui proiect, minim 5 ani experienta in proiectare instalatii electrice, sanitare si termice;
- cunostinte avansat programe CAD, Ms Office si alte programe specifice proiectarii instalatiilor;
- abilitati foarte bune de comunicare, fluenta in exprimare;
- abilitati foarte bune de lucru atat individual cat si in echipa, auto-organizare;
- capacitate de analiza si sinteza, atentie la detalii, orientare spre respectarea termenelor limita si indeplinirea obiectivelor;
- persoana responsabila, flexibila, cu spirit de initiativa;
- disponibilitate deplasari.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- elaborare documentatii tehnice pentru toate fazele de proiectare (S.F., D.A.L.I., D.T.A.C., P.T.+D.E.+C.S.) in domeniul instalatiilor electrice, sanitare, termice, HVAC si curenti slabi in conformitate cu legislatia, normativele si reglementarile in vigoare;
- monitorizare si participare la toate fazele proiectului si asigurare asistenta tehnica pe toata perioada executiei;
- intocmire documentatie de avizare, breviare de calcul, antemasuratori, liste de cantitati, devize.

Beneficii:
- pachet salarial motivant;
- masa zilnica (catering);
- bonusuri functie de performante.

Societatea activeaza in domeniul serviciilor de proiectare si consultanta in domeniul constructii civile, hidroedilitare, industriale, agricole, drumuri si poduri etc.

Expirat
INGINER PROIECTANT INSTALATII CONSTRUCTII (IASI)  -  GIA BVI CONSTRUCT SRL-D