Publicat 03 Mai 2019 | Reactualizat 31 Mai 2019 | Expiră 03 Iun 2019

INGINER PROIECTANT INSTALATII CONSTRUCTII / GAZE NATURALE

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare de specialitate in domeniu - Instalatii pentru constructii;
- cunostinte in proiectarea instalatiilor sanitare, termice, HVAC, electrice, curenti slabi;
- experienta in urmarirea tuturor etapelor unui proiect;
- cunostinte avansat programe CAD, Ms Office si alte programe specifice proiectarii instalatiilor;
- autorizatie proiectare gaze naturale, electrice (constituie un avantaj)
- abilitati foarte bune de comunicare, fluenta in exprimare;
- abilitati foarte bune de lucru atat individual cat si in echipa, auto-organizare;
- capacitate de analiza si sinteza, atentie la detalii, orientare spre respectarea termenelor limita si indeplinirea obiectivelor;
- persoana responsabila, flexibila, cu spirit de initiativa;
- disponibilitate deplasari.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- elaborare documentatii tehnice pentru toate fazele de proiectare (S.F., D.A.L.I., D.T.A.C., P.T.+D.E.+C.S.) in domeniul instalatiilor electrice, sanitare, termice, HVAC si curenti slabi in conformitate cu legislatia, normativele si reglementarile in vigoare;
- monitorizare si participare la toate fazele proiectului si asigurare asistenta tehnica pe toata perioada executiei;
- intocmire documentatie de avizare, breviare de calcul, antemasuratori, liste de cantitati, devize.

Beneficii:
- pachet salarial motivant;
- masa zilnica (catering);
- bonusuri in functie de performante.

Societatea activeaza in domeniul serviciilor de proiectare in domeniul constructii civile, hidroedilitare, industriale, agricole.

Expirat
INGINER PROIECTANT INSTALATII CONSTRUCTII / GAZE NATURALE  -  S.C. S&M EXPERT PROJECT S.R.L.