Publicat 08 Apr 2021 | Reactualizat 15 Apr 2021 | Expiră 08 Mai 2021

Inginer Proiectant Infrastructura

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în Inginerie

Candidatul ideal

Ne dorim in echipa noastra de Design un coleg nou care sa ocupe pozitia de Inginer Proiectant
Iti asteptam CV-ul tau in care ne dorim se regasim urmatoarele:
Absolvent al Facultații de Construcții (specialitatea CFDP/CCIA)
Experiența în proiectarea de infrastructura drumuri si poduri
Cunoașterea limbii engleze sau franceze – nivel mediu/avansat
Cunoașterea programelor specifice de proiectare, MS Office, Autocad
De asemenea, in discutia in care ne vom cunoste vrem sa descoperim ca:
Iti place ceea ce faci
Esti o persoana responsabila cu atentie la detaliii
Ai capacitate de analiza si sinteza

Descrierea jobului

La Egis vei avea:
Un mediu dinamic si o echipa in continua dezvoltare
Acces la o clinica medicala privata
Tichete de masa

Egis reprezinta un grup important internațional din sectorul ingineriei în construcții. Egis creeaza și opereaza infrastructuri și cladiri inteligente capabile sa raspunda la situațiile de scimbare climatica și sa abordeze provocarile majore ale timpului nostru, ajutand la realizarea unei dezvoltari teritoriale mai echilibrate, durabile și rezistente.

Inginer Proiectant Infrastructura  -  Egis International Sa Franta Sucursala Bucuresti

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles