de ani Fără Frică...

Publicat 17 Oct 2019 | Reactualizat 14 Nov 2019 | Expiră 17 Nov 2019

Inginer Proiectant in Targu-Mures

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:

  • Persoana rabdatoare
  • Sa aiba spirit de observatie
  • Cunoscator al programelor de proiectare tip CAD
  • Sa detina cunostinte de intocmire a documetaţiei tehnice, detalii de execuţie, studii de fezabilitate, devize.

Descrierea jobului

Atribuţii şi responsabilităţi:

  • Întocmirea documentaţiilor tehnice, a detaliilor de execuţie, studii de fezabilitate, devize, antemăsurători.
  • Stabilirea solutiei constructive sub indrumarea personalului cu experienta
  • Elaborarea desenelor de ansamblu
  • Elaborarea detaliilor tipice
  • Intocmirea caietelor de sarcini pentru executie
  • Intocmirea extraselor de material
  • Intocmirea pieselor scrise (memoriu tehnic, programe de urmarire a calitatii executiei si a programului de urmarire a comportarii in timp)
​Cerinţe:
  • Absolvent al Facultatii Tehnice de Construcţii;
  • Experienţă în proiectare (constituie avantaj);
  • Cunostinte FOARTE BUNE utilizare PC (pachet Microsoft Office)
  • Cunoştinte de utilizarea programelor de proiectare tip CAD,
  • Capacitatea de a lucra organizat cu termene limită;
  • Permis de conducere cat. B
  • Seriozitate, orientarea spre rezultate şi dorinţa de perfecţionare în domeniul proiectării;
  • Abilităţi de comunicare şi organizare;
  • Spirit de echipă.
Beneficii:
  • Salariu motivant
  • Mediu de lucru placut alaturi de o echipa tanara
  • Oportunitati de dezvoltare

ATLAS SPORT SRL cea mai mare companie din Romania specializata in constructii sportive, este promotor al initiativei de incurajare a unui stil de viata sanatos, dezvoltand cu succes infrastructura sportiva din Romania si Europa prin realizarea a peste 150 de proiecte la cheie pentru clienti deosebiti (corporatii multinationale, primarii importante, ministere, cluburi si licee sportive, antreprenori si investitori privati).

Expirat
Inginer Proiectant in Targu-Mures  -  SC ATLAS SPORT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles