INGINER PROIECTANT IN CONSTRUCTII CIVILE

ARCSTAT PROJEKT SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

INGINER PROIECTANT IN CONSTRUCTII CIVILE SI INDUSTRIALE
Cerinte:
Ing. cu min. 2 ani de experienta in Proiectare in Constructii de Structuri din Beton
Cunostinte program ISB-CAD si / sau de limba Germana pot constitui un avantaj

Descrierea jobului

RESPONSABILITATILE TALE:
- Elaborare, Organizare si Coordonare de proiecte de armare pentru structuri din beton, conform Calcului Static furnizat de catre beneficiar
- In timp, indrumare echipa de proiectare, verificare planse, management temneni de predare

ITI OFERIM:
Contract Individual de Munca pe termen nelimitat
Salariu motivant cu bonusuri periodice raportate la performanta
Sanse de dezvoltare profesionala si de avansare in post, inclusiv asociere in firma
Teamwork in colectiv tanar de profesionisti

ARCSTAT PROJEKT SRL are o experienta de peste 12 ani in acest domeniu si este in continua expansiune.
Oferim o paleta variata de servicii de proiectare ..
Ne-am specializat in elaborarea de proiecte de Cofraj, Armare pentru Structuri din Beton, precum si Proiecte Tehnice de Arhitectura.
Beneficiarii nostri sunt exclusiv din Germania.

Asteptam CV-ul tau!
Publicat 12 Sept. 2022 Reactualizat 12 Oct. 2022 Expiră 12 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.