Publicat 27 Nov 2017 | Expir─â 28 Dec 2017

Inginer proiectant iMOS

3 posturi
Anun╚Ť inactiv

Acest anun╚Ť a expirat ╚Öi nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

C─âut─âm un inginer proiectant mobilier iMOS.
Se cere experien╚Ť─â în proiectare mobilier iMOS.

Descrierea jobului

Descrierea postului:
• proiectarea mobilierului cu toate specifica╚Ťiile legate de c─ântuire, prelucrare, panouri;
• crearea programelor de debitare /prelucrare.

­čôĆ Cerin╚Ťe:
• Experien╚Ť─â în proiectare mobil─â;
• AutoCad; iMOS;
• 3DstudioMax, CorelDraw – un avantaj;
• Cunostin╚Ťe PC (Word; Excel; Outlook).

Romvitrine este o companie înfiin╚Ťat─â în 1994, în Buz─âu, România.

Profilul de activitate al societatii este fabricarea de mobila pentru birouri, magazine si bucatarii precum si comercializarea acestora.

Oferim o gam─â larg─â de produse, ╚Ťinem pasul cu tehnologia, investim constant în utilaje ╚Öi în personal, dispunem de speciali╚Öti aten╚Ťi la tendi╚Ťele din domeniul nostru de activitate ╚Öi producem cele mai frumoase buc─ât─ârii… din pasiune pentru mobil─â.

Expirat
Inginer proiectant iMOS  -  SC ROMVITRINE SRL