Publicat 27 Nov 2017 | Expiră 28 Dec 2017

Inginer proiectant iMOS

3 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Căutăm un inginer proiectant mobilier iMOS.
Se cere experiență în proiectare mobilier iMOS.

Descrierea jobului

Descrierea postului:
• proiectarea mobilierului cu toate specificațiile legate de căntuire, prelucrare, panouri;
• crearea programelor de debitare /prelucrare.

📏 Cerințe:
• Experiență în proiectare mobilă;
• AutoCad; iMOS;
• 3DstudioMax, CorelDraw – un avantaj;
• Cunostințe PC (Word; Excel; Outlook).

Romvitrine este o companie înființată în 1994, în Buzău, România.

Profilul de activitate al societatii este fabricarea de mobila pentru birouri, magazine si bucatarii precum si comercializarea acestora.

Oferim o gamă largă de produse, ținem pasul cu tehnologia, investim constant în utilaje și în personal, dispunem de specialiști atenți la tendițele din domeniul nostru de activitate și producem cele mai frumoase bucătării… din pasiune pentru mobilă.

Expirat
Inginer proiectant iMOS  -  SC ROMVITRINE SRL