Publicat 29 Oct 2020 | Reactualizat 26 Nov 2020 | Expiră 29 Nov 2020

Inginer Proiectant Electric Senior (Gilău)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Beneficii:

Salariu atractiv
Tichete de masă
Transport gratuit, asigurat de angajator
Acces gratuit la sala de sport
Acces la sala de masaj
Oportunități de dezvoltare profesională și personală

Cerințe:

Obligatoriu: Studii superioare finalizate în domeniul Ingineriei Electrică/Electronică
Obligatoriu: Minim 3 ani experiență pe un post similar
Obligatoriu: Cunoștințe avansate în proiectarea și execuția unei instalații electrice

Constituie avantaj experiența în industria automotive
Constituie avantaj experiența în proiectarea circuitelor electrice de diferite tensiuni 12/24Vcc
Cunoștințe de limba engleza la nivel mediu spre avansat
Constituie avantaj cunoștințele de limba germană
Cunoștințe relevante în operarea cu un soft de proiectare electrică
Constituie avantaj experiența cu softul Splan
Abilități foarte bune de lucru în echipă

Descrierea jobului

Responsabilități:

Realizează instalația electrică a automotivelor în colaborare cu întreg departamentul tehnic și de proiectare
Proiectează scheme electrice
Studiază modul de funcționare a anumitor echipamente și le integrează în proiectele pe rol
Realizează studii de îmbunătățire a echipamentelor electrice aflate în stadiu de proiectare
Planifică resursele și proiectele nou apărute
Urmărește stadiul implementării proiectelor aflate în responsabilitatea sa
Gestionează necesarul de materiale și echipamente
Monitorizează și intervine în realizarea practică a instalației electrice în cadrul căreia a intervenit în design

Descrierea companiei

Bine ai venit!

Ai ajuns in universul joburilor inteligente! SMART HR ofera de 18 ani servicii integrate de resurse umane.

Esti in cautarea unei provocari sau a unei schimbari? Ai vrea un job in Cluj Napoca sau in alt oras al tarii?

Poti sa ne spui despre cariera la care visezi si sa ne trimiti un CV la [email protected] pentru a intra in baza de date.

Consultantii nostri te asteapta cu mai multe detalii la nr. de tel. +40 758248444 sau te asteptam pe www.smart-hr.org

Expirat
Inginer Proiectant Electric Senior (Gilău)  -  SMART HR

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles