Publicat 28 Ian 2021 | Reactualizat 25 Feb 2021 | Expiră 28 Feb 2021

Inginer proiectant drumuri/poduri Civil 3D

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Crestem echipa si ne orientam spre proiectare in Civil 3D. Dorim sa extindem echipa de proiectanti/modelatori Civil 3D, deoarece am ajuns la concluzia ca Civil 3D este mediul de proiectare care ofera calitatea si eficienta de care avem nevoie in elaborarea proiectelor de infrastructura majora. Asadar, daca esti inginer proiectant drumuri/poduri, motivat de dezvoltarea profesionala, te invitam sa faci parte din echipa noastra Civil 3D.

Descrierea jobului

- Proiectare / modelare in Civil 3D - proiecte de infrastructura rutiera majora
- Se asigura training-uri pentru perfectionarea cunostitelor de proiectare in Civil 3D

Proiectare si consutanta infrastructura rutiera, cu orientare catre calitatatea actului de proiectare.

Expirat
Inginer proiectant drumuri/poduri Civil 3D  -  EXPLAN SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles