Publicat 13 Iun 2019 | Reactualizat 11 Iul 2019 | Expiră 14 Iul 2019

Inginer proiectant de structuri

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce cautam?

Cautam colegi noi, ingineri proiectanti, debutanti sau cu cativa ani de experienta. Am dori ca viitorul membru al echipei noastre sa aiba o buna baza teoretica, sa poata utiliza programe de element finit, sa poata efectua calcule structurale si sa comunice concluziile acestora prin text, desene si schite. SCIA si ETABS sunt pachetele de calcul in care ne desfasuram activitatea.
Cunoasterea acestora, precum si a programului de detaliere TEKLA Structures reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Ce presupne viitorul rol?

- realizarea de calcule ingineresti pentru proiectarea elementelor structurale;
- redactarea de rapoarte, memorii si alte piese scrise ce compun documentatiile tehnice;
- reprezentarea companiei in relatia cu arhitectii, ingineri de instalatii si alti membri ai echipelor de proiectare si colaborarea cu acestia pe durata desfasurarii proiectelor;
- reprezentarea companiei in relatia cu clientii, participarea la intalniri si vizite in santier.

Descrierea companiei

Cine suntem?

Gapa este o echipa tanara, cu experienta diversa, in plina dezvoltare. Ne mandrim cu proiectele noastre printre care se numara cateva dintre cele mai mari spatii logistice din tara, structuri metalice industriale, structuri de fatade, dar mai ales cu colegii si partenerii alaturi de care ne desfasuram activitatea. Standardele inalte, pe care le respectam in produsele livrate si in relatia cu partenerii, ne recomanda si ne promoveaza.

Expirat
Inginer proiectant de structuri  -  GAPA PROJECT PARTNERS SRL