de ani Fără Frică...

Publicat 01 Oct 2008 | Reactualizat 30 Oct 2008 | Expiră 01 Nov 2008

INGINER PROIECTANT CONSTRUCTII

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare tehnice de specialitate
- Vechime in specialitate minim 5 ani
- Cunostinte AUTOCAD, WORD, EXCEL,
- Limba Engleza

Descrierea jobului

- Executare proiecte pentru specialitatea constructii industriale
- Posibilitati de dezvoltare a carierei
- Tichete de masa
- Transport gratuit

S.C. PREMIUM S.A. realizeaza proiecte de echipamente, montaj, instalatii, utilaje, constructii.
PREMIUM inseamna solutii tehnice moderne, confirmate in aplicatii, profesionalism, experienta, promptitudine si calitate.
Firma dispune de dotare tehnica moderna si de echipamente de calcul performante.
Documentatiile elaborate sunt de calitate si intr-o prezentare moderna intrucat dispune de soft si programe de specialitate.

Expirat
INGINER PROIECTANT CONSTRUCTII  -  S.C. PREMIUM S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles